Jak Návštěvy POTMĚ fungují

Přineseme nadšení a pocit smysluplnosti domů, do center denních služeb i pobytových zařízení. Z návštěvníků POTMĚ vyberete takového, o kterém míníte, že si s vašim blízkým porozumí, a pak domluvíte setkání.

foto Alena Terezie Vítek
foto Miroslav Orság
foto Zdeněk Rybák
grafický prvek

1. Hledání parťáka

Co vašeho rodiče či prarodiče baví? Četba knih, poslech hudby? Nebo by je potěšila návštěva s pejskem či kdyby si jen tak mohli popovídat o tom, co je trápí nebo jak je těší vnoučátka?

grafický prvek

2. Online seznámení

Prohlédněte si naše medailonky a oslovte člověka, jenž má společné zájmy jako vaše maminka či dědeček. Pokud nevíte, s kým by si padli do oka, dejte nám vědět. S výběrem návštěvníka POTMĚ rádi pomůžeme.

grafický prvek

3. Domluva setkání

Už jsou všichni připravení na setkání? Stačí vybrat vhodný den a čas.

grafický prvek

4. První Návštěva POTMĚ

Poprvé nás čekejte ve dvou, návštěvníka s doprovodem. Nevidomý se tak rychleji zorientuje a navíc si budete jisti, že setkání proběhne hladce. Společně se budeme věnovat oblíbené činnosti vašeho blízkého.

grafický prvek

5. Zpětná vazba

Proběhlo vše podle vašich představ nebo něco trošku dopilujeme? Společně to probereme a domluvíme pravidelné návštěvy.

Купить диплом Воронеж Купить диплом Воронеж Купить аттестат 11 классов купить диплом института Купить диплом Екатеринбург Купить диплом Новосибирск http://rudiplomirovany.com/дипломы-по-профессии/диплом-врача-купить http://rudiplomirovans.com/свидетельства-и-справки/свидетельство-о-разводе http://rudiplomirovana.com/купить-диплом-новосибирск www.rudiplomisty.com http://rudiplomis.com/диплом-колледжа rudiplomista.com http://https://diploman-doci.com/kupit-diplom-moskva www.rudiplomista24.com http://http://rudiplomis24.com/дипломы-по-профессии/диплом-строителя-купить http://rudiplomirovan.com/дипломы-по-профессии/диплом-бухгалтера-купить www.ru-diplomirovanie.com http://http://ru-diplomirovan.com/дипломы-по-профессии/диплом-инженера-купить Купить диплом с реестром Купить диплом Омск Купить диплом колледжа Купить диплом Омск Купить диплом техникума Купить свидетельство о разводе Купить диплом с реестром купить диплом в краснодаре Купить диплом техникума Купить диплом Воронеж Купить диплом кандидата наук Купить диплом для иностранцев Купить аттестат 11 классов diploman-doci.com www.lands-diplomy.com купить диплом в екатеринбурге купить диплом в нижнем новгороде www.ru-diplomirovans.com http://https://ru-diplomirovana.com/купить-диплом-воронеж www.ru-diplomirovany.com http://https://ru-diplomirovanay.com/купить-диплом-томск http://https://ru-diplomirovannie.com/дипломы-по-профессии/диплом-бухгалтера-купить www.gosznac-diplomy.com Купить диплом техникума Купить диплом врача Купить диплом с реестром Купить диплом для иностранцев Купить диплом для иностранцев Купить диплом в Воронеже https://gosznac-diplom.com gosznac-diplom24.com http://https://gosznac-diploms.com/kupit-diplom-v-rostove-na-donu Купить диплом о среднем образовании Купить диплом бакалавра Купить диплом Саратов